Ostutingimused

Kes me oleme

Veebipoe SOX.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Sumin (registrikood 12954526), asukohaga Pikk 7-6 Rakvere.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad www.sox.ee veebipoest kaupade ostmisel.

Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. (Omniva postiautomaat 3.5 eurot; Omniva Kuller 5,00 eurot).

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 

2. Makseviisid

Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Krediidipank. Samuti aktsepteerime kõiki deebet- ja krediitkaarte ning võtame makseid vastu PayPal ja Pocopay kaudu. Lisaks on võimalik maksta veel järelmaksuga Liisi.ee kasutades.

Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas.

Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele.

3. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

4. Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 

Kauba tarnepartneriks on Omniva. Tellimust saab tellida Omniva pakiautomaatidesse või kulleriga üle Eesti. Kauba hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. (Omniva postiautomaat 3.5 eurot; Omniva Kuller 5,00 eurot).

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. 

5. Lepingust taganemine 

Vastavalt seadusele ei kuulu tagastamisele kliendi soovide järgi valmistatud tooted.

Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda siis kohustub sellest võimalikult kiiresti Veebipoele kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil hello@sox.ee või helistada +372 56996997. Kirjas tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

Kui taganemisavaldus jõuab Sumin Oü-le peale lepingu täitmist (toode on valmis tehtud vastavalt kliendi soovidele/tingimustele) siis lepingust taganemine ei ole enam võimalik.

Veebipood kannab Kliendile tasutud summa tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole millelt toimus selle laekumine Veebipoele.

6. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile hello@sox.ee või helistada telefonil: +37256996997

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

8. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile hello@sox.ee või helistada telefonil:  +37256996997

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.